פייסבוק פולי רביד
יוטיוב פולי רביד
פולי רביד
גוגל פלוס פולי רביד
פולי רביד NLP ודמיון מודרךנייד: 052-2320743
052-2320743

דמיון מודרך במרכז - פולי רביד
 הדמיון הוא כלי פשוט וזמין לכולנו, גם אם איננו מודעים לכך אנו עושים בו שימוש יומיומי. כשאנו קמים בבוקר וחושבים על היום שלפנינו  אנו רואים (בדמיון) איך יראה היום שלנו, מה איך נראה, מה נעשה עם מי נפגש וכו'. כשאנו נזכרים באירוע או חוויה מהעבר אנו מדמיינים את מה שהיה וזה מייד יעורר את הרגשות שנחוו באותו אירוע - כלומר גוף מגיב לעצם המחשבה, הדמיון גם כשזה לא קורה בפועל. 
למעשה
המוח האנושי מגיב באופן זהה לאירוע מציאותי או לאירוע דמיוני, דוגמא אם משהו עוקב אחרי בלילה או אם אני מדמיין שמשהו עוקב אחרי בלילה, אני אגיב באופן זהה בשני המקרים, בשניהם אני ארגיש פחד, אגביר את צעדי ואפעל בהתאם למחשבה שמשהו עוקב אחרי, הגוף מגיב לעצם המחשבה! שימוש יעיל ומכוון בדמיון מאפשר לנו להשפיע על ההרגשה ועל ההתנהגות שלנו במצבים שונים ולייצר יותר תגובות רצויות. כשאנו מתכננים פעולות לעתיד כמו פגישה חשובה או הרצאה אנו נדמיין את הסיטואציה העתידית ונוכל באמצעות הדמיון להשפיע על התגובה הריגשית וההתנהגותית וכך להשפיע עלהתוצאה בפועל.

שימוש יעיל ונכון בדמיון מודרך מאפשר לנו לרתום את הדמיון שלנו ולהיעזר בו, לשם השגת המטרות החשובות לנו. דמיון מודרך מביא אותנו לתקשורת יעילה ומקדמת עם תת המודע שלנו שיקבע את התגובה הריגשית וההתנהגותית שלנו במצבים שונים. וכך ליצור שינוי  בדפוסי חשיבה שישפיעו באופן אוטמטי על ההרגשה וההתנהגות ויובילו לשינוי תגובות אוטומטיות לא רצויות, שחרור רגשות מעכבים  ולקדם את עצמנו לתוצאות חדשות רצויות שישפרו את איכות חיינו ויביאו להשגת תוצאות רצויות בחיים ושביעות רצון.

דמיון מודרך הוא כלי פשוט, קל ויעיל, להשגת שינויים ולריפוי. דמיון מודרך נעשה בהרפיה, כאשר האדם נמצא במצב של רגיעה מתאפשרת תקשורת טובה עם תת המודע שתביא לשינויים הרצויים. 

 

 שילוב הטכניקות של ה-NLP עם הדמיון המודרך מאפשרת לכל אדם להתחבר לעוצמות הפנימיות שלו, וליצור תקשורת יעילה עם התת מודע , להפיג מתחים ולשפר את איכות החיים הפיזית והנשפית.


טיפול דמיון מודרך במרכז - למי מתאים טיפול בשיטת הדמיון המודרך ו- NLP ?• למי שמרגיש "תקוע" בחיים שנובע מפער בין ה"רצוי" ל"מצוי".
• למי שסובל מפוביה או חרדה.
• למי שרוצע לעשות שינוי קריירה ולא יודע איך או חושש ...
• למי שמרגיש שהוא נמנע מלהביע את עצמו כפי שהיה רוצה.
• למי שרוצה לשנות אורח חיים – אכילה, ספורט וכו'
• למי שנוטה להיות לחוץ, כועס, עצבני, מתוסכל לעיתים קרובות

• למי שיש קושי במערכות יחסים...
 

פרטים נוספים אודות דמיון מודרך במרכז:

 

הטיפול,  הוא קצר מועד (6-12 מפגשים) וממוקד מטרה, המפגשים הם שבועיים בני שעה, ובנויים משיחה, תרגול ודמיון מודרך. כבר מהמפגש הראשון המטופלים מדווחים על תחושות בהירות הקלה ומוטיבציה.


 

 

דמיון מודרך