פייסבוק פולי רביד
יוטיוב פולי רביד
פולי רביד
גוגל פלוס פולי רביד
פולי רביד NLP ודמיון מודרךנייד: 052-2320743
052-2320743
טיפול בחרדת נהיגה
 

 

 

חרדת נהיגה - מהי? ומה הטיפול שאנו מציעים


 

לא מעט יוצא לנו לשמוע על אנשים אשר פוקדת אותם חרדת טיסה אשר לא מאפשרת להם לעלות על המטוס ולחצות יבשות.

 

אך מה קורה כאשר יש אנשים אשר סובלים ממה שנקרה " חרדת נהיגה" ? אז כבר אנו נכנסים לבעיה, משום שהחיים יכולים להיעצר כאשר אנחנו לא מסוגלים לנהוג על הכביש.

 

חרדת נהיגה – מה הם הסימפטומים ?

 

כמו כל חרדה אחרת, גם בזמן החרדה בנהיגה ישנם קשיים פיזים אשר יכולים להשפיע על התחושה הכללית – עלייה בלחץ הדם, עלייה בדופק, נשימה כבדה ומהירה, ועוד....

 

מה הם הגורמים לחרדת נהיגה  ?

 

מדובר על שילוב של גורמים, כמובן שיש את הנושא הגנטי , אך גם טראומות עבר, סיפורים שנשמעו, חשיפה למקרה מיוחד, או כל דבר דומה עלולים להשפיע על חרדת הנהיגה שלנו.

 

מה הוא טיפול בחרדת נהיגה ?

 

כמו בכל טיפול בחרדה, גם כאן הטיפול הקוגנטיבי ההתנהגותי יעבוד כשורה ! התפקיד שלי הוא לתת לאדם החרד להבין מדוע הוא כל כך מפחד לנהוג, ולתת לו את כל הטכניקות האפשריות להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה במהרה.

 

תמיד בערה בי התשוקה להבין את פשר התנהגותם ורגשותיהם של אנשים, במשך תקופה ארוכה הסתפקתי בקריאת ספרים שעוסקים בהתנהגויות והתפתחות אישית ובהשתתפות בסדנאות שונות,

 

אולם באיזה שהוא שלב זה כבר לא סיפק אותי והעזתי  לומר "בקול רם" מה אני באמת רוצה.  והבנתי  שמה שאני באמת רוצה הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות טוב יותר, להתמודד טוב יותר עם קשיים ואתגרי חיים שכולם חווים , להגשים את החלומות שלהם, לא לותר, והכי חשוב להיות יותר מאושרים !!!

 

לאהוב את עצמם ואת החיים שלהם... כמובן שהתשוקות האלו צמחו מתוך תובנות אישיות שלי בהתמודדות עם משברים אישיים ומקצועיים שלי.

 

לפרטים נוספים על טיפול בחרדת נהיגה ניתן להתקשר אלי בכל עת או להשאיר את הודעתכם בטופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם !