פייסבוק פולי רביד
יוטיוב פולי רביד
פולי רביד
גוגל פלוס פולי רביד
פולי רביד NLP ודמיון מודרךנייד: 052-2320743
052-2320743

אודות

מאז שאני זוכרת את עצמי , רציתי להבין מה גורם להבדלים בין אנשים, מה גורם לאנשים מסוימים להצליח יותר מאחרים, מה גורם לאנשים מסוימים להיות יותר שמחים, להתגבר על פחדים, לקחת את החיים בקלות לעומת אלו שהכול קשה אצלם...לימדו את רובנו להאמין שהמון דברים לא תלויים בנו, כל אחד נולד עם כישורים מסוימים, יש כאלו שיש להם יותר מזל, למדו אותם בבית , קבלו חינוך אחר, גורל נקבע מראש וכו'...
התובנה הכי משמעותית עבורי שהביאה איתה שינוי  משמעותי ומדהים בחיים שלי  בכל התחומים הייתה כשהבנתי : 
שהכול נכון... אבל גם כמעט הכול ניתן לשינוי ושזה תלוי רק בנו!!!  והחלטתי שאני לא מצפה יותר שדברים יקרו, ייעשו, אלה אני גורמת לדברים לקרות, להגיע ...

אני בשנות ה-40 לחיי, נשואה ואם ל-3 ילדים –   הקריירה הקודמת שלי הייתה בעולם התיירות במגוון תפקידים, שבכולם החלק המשמעותי היה אינטראקציה ותקשורת עם אנשים – זה לקוחות , עובדים וספקים.

תמיד בערה בי התשוקה להבין את פשר התנהגותם ורגשותיהם של אנשים, במשך תקופה ארוכה הסתפקתי בקריאת ספרים שעוסקים בהתנהגויות והתפתחות אישית ובהשתתפות בסדנאות שונות, אולם באיזה שהוא שלב זה כבר לא סיפק אותי והעזתי  לומר "בקול רם" מה אני באמת רוצה.  והבנתי  שמה שאני באמת רוצה הוא לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות טוב יותר, להתמודד טוב יותר עם קשיים ואתגרי חיים שכולם חווים , להגשים את החלומות שלהם, לא לותר, והכי חשוב להיות יותר מאושרים !!! לאהוב את עצמם ואת החיים שלהם... כמובן שהתשוקות האלו צמחו מתוך תובנות אישיות שלי בהתמודדות עם משברים אישיים ומקצועיים שלי.
מאז סיימתי מסלולי לימודים שונים מתחום ההתנהגות והחשיבה (פסיכולוגיה, NLP, דמיון מודרך, גישור) ובשנים האחרונות אני מקדישה את זמני להתפתחות אישית של כמה שיותר אנשים, אני עוזרת ומלווה אנשים במשברים, התמודדות עם חרדות ופחדים, שינוי הרגלים והשגת מטרות אישיות ומקצועיות, במסגרת אישית וקבוצתית, כשהמטרה אחידה ומשותפת לכולם – להיות יותר מאושרים!!!

אני מאמינה ויודעת שכל אחד יכול להצליח במה שחשוב לו באמת ולהיות מאושר, כל התנהגות, מחשבה והרגשה ניתנות לשינוי, אפשר להפוך כל משבר או קושי להזדמנות ואפשר להצליח בכל מה שרוצים וחשוב באמת !!!


הכול מתחיל בראש, באיך שאנחנו חושבים, איך שלמדנו לחשוב עיצב את דפוסי ההתנהגות וההרגשה שצרובים בתת המודע שלנו ומנהלים את החיים שלנו – אנחנו יצרנו אותם, אנחנו גם יכולים לשנות אותם !!!

הדרך לשינוי הרבה יותר פשוטה ממה שנדמה – תקשורת יעילה עם התת מודע, מאפשרת תכנות מחדש של דפוסי החשיבה שיקבעו את ההתנהגות וההרגשה – היום כבר ידוע כי התת מודע אחראי על איך שאנחנו פועלים ומרגישים.

התת מודע אחראי על יצירת קשרים במוחנו וברגע שנדע לתקשר נכון עם תת המודע, נוכל לזהות ולשנות את הקשרים שאינם טובים לנו וליצור קשרים חדשים כאלו שיקדמו אותנו למטרות שלנו, שיובילו אותנו לתוצאות שאנחנו רוצים בחיים שלנו ויגרמו  להרגשה טובה, ואת אותם קשרים נשמר לתמיד, או ככל שיועילו לנו.
בקליניקה שלי אני מלווה אנשים בתהליכים מגוונים עם סיפורי הצלחה אדירים ומרגשים.- קריירה, זוגיות, פחדים, אורח חיים.

אני מעבירה כנסים וסדנאות לסודות החשיבה להגשמה בהם אני חושפת 6 צעדים עיקריים לחשיבה מקדמת, חשיבה שמאפשרת להצליח בכל דבר שחשוב לכם בחיים האישיים והמקצועיים.

ברגע שמטופל משנה גישה הוא מבין מתוך החוויה שלמעשה הכל בידיים שלו ותמיד בכל תחום ניתן לשנות גישה שתוביל שינוי בהתנהגות וברגשות וכמובן בתוצאות